Gå til sideindhold
Search
Login
Link til Facebook side
Link til Instagram side

FRITIDSUNDERVISNING

Her kan du se ALLE Ungdomsskolens almene hold. Hvis du hellere vi søge mere specifikt kan du søge på de forskellige kategorier ved at gå til forsiden. (Klik på logoet).

Du kan også klikke på afdelinger, hvor du så kan se holde fra de enkelte områder.

 

Vælg din afdeling
MIDT 0 stjerner
Start
10.10.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT 1. hjælp Bil/MC Januar 2024
Start
08.01.2024
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT 1. hjælp Bil/MC oktober
Start
02.10.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT 1. hjælp Bil/MC september
Start
04.09.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT A Trip to NYC
Start
27.09.2023
U.V.-sted
Absalons Skole, Auditorium
MIDT Babysitterbevis hold 1
Start
16.09.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Babysitterbevis hold 2
Start
03.02.2024
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Baristauddannelse Hold 1
Start
12.09.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling, MIDT - Roskilde Ungdomsskole
MIDT Baristauddannelse Hold 2
Start
24.10.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Baristauddannelse Hold 3
Start
09.01.2024
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Baristauddannelse Hold 4
Start
13.02.2024
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Blomster i crepepapir
Start
30.09.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Bolche og slikkepinde workshop
Start
28.10.2023
U.V.-sted
Sct. Jørgens Skole
MIDT Brunch & Badminton
Start
30.09.2023
U.V.-sted
Tjørnegårdskolen
MIDT Brætspil
Start
04.10.2023
U.V.-sted
Sct. Jørgens Skole
MIDT Bushcraft
Start
09.03.2024
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Cambridge Engelsk level B1 eller B2
Start
20.09.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Cross- og funktionel træning
Start
20.09.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Cross- og funktionel træning - for piger
Start
20.09.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Dance Reels
Start
18.09.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
MIDT Danfoss Universe
Start
23.09.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Dansk for udvekslingsstuderende
Start
18.09.2023
U.V.-sted
Absalons Skole, Lokale 32/ Blå gang
MIDT Dansk prøvefag
Start
19.09.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Dokumentarfilm
Start
09.01.2024
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Drama
Start
19.09.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
MIDT Dykkerholdet - Begynder og Øvet
Start
24.09.2023
U.V.-sted
Maglegårdsbadet
MIDT Elevråd
Start
04.10.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling, MIDT - Roskilde Ungdomsskole
MIDT Engelsk
Start
20.09.2023
U.V.-sted
Absalons Skole, Lokale 39/ Blå gang
MIDT Escape - Middelgrundsfortet
Start
11.11.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Escape room
Start
06.09.2023
U.V.-sted
Sct. Jørgens Skole
MIDT Eventkoordinator-Tøj-bytte fest
Start
21.09.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Firefighter Sunday hold II
Start
03.03.2024
U.V.-sted
Roskilde Brandstation
MIDT Firefighter Sunday hold l
Start
24.09.2023
U.V.-sted
Roskilde Brandstation
MIDT Fisketur - fang en vinderfisk!
Start
26.05.2024
U.V.-sted
Sct. Jørgens Skole
MIDT Flødebollekursus
Start
07.10.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling, MIDT - Roskilde Ungdomsskole
MIDT Flødebollekursus Hold II
Start
24.09.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling, MIDT - Roskilde Ungdomsskole
MIDT Fransk Begynder
Start
21.09.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Fuld gazz i motorbåd og grillhygge Hold 2
Start
16.06.2024
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Fulton 2024 uge 27
Start
01.07.2024
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Guitar/Elguitar begynder
Start
20.09.2023
U.V.-sted
Sct. Jørgens Skole
MIDT Guitar/Elguitar øvet
Start
20.09.2023
U.V.-sted
Sct. Jørgens Skole
MIDT Gå til film i Ungdomsskolen
Start
18.09.2023
U.V.-sted
Filmskolen Station Next
MIDT Håndværk og Design - Klar til eksamen
Start
02.04.2024
U.V.-sted
Hedegårdenes Skole
MIDT Italiensk
Start
21.09.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Jagttegn
Start
23.10.2023
U.V.-sted
Sct. Jørgens Skole
MIDT Japansk
Start
25.09.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Julemandens værksted
Start
18.11.2023
U.V.-sted
Sct. Jørgens Skole
MIDT Kajakweekend
Start
08.06.2021
U.V.-sted
Sct. Hans
MIDT Kinesisk for begyndere
Start
18.09.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Klimapiloterne
Start
30.09.2023
U.V.-sted
Byens Hus
MIDT Knallerthold 3 - september 2023
Start
10.09.2023
U.V.-sted
Sct. Jørgens Skole
MIDT Knallerthold 4 - september 2023
Start
14.09.2023
U.V.-sted
Sct. Jørgens Skole
MIDT Knallerthold 5 - oktober 2023
Start
08.10.2023
U.V.-sted
Sct. Jørgens Skole
MIDT Knallert VENTELISTE
U.V.-sted
Sct. Jørgens Skole
MIDT Koreansk
Start
18.09.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Kosmetik
Start
26.09.2023
U.V.-sted
Sct. Jørgens Skole
MIDT Kunst
Start
19.09.2023
U.V.-sted
Sct. Jørgens Skole
MIDT LAN Party 1
Start
29.09.2023
U.V.-sted
Sct. Jørgens Skole
MIDT LAN Party 2
Start
24.11.2023
U.V.-sted
Sct. Jørgens Skole
MIDT LAN Party 3
Start
02.02.2024
U.V.-sted
Sct. Jørgens Skole
MIDT LAN Party 4
Start
26.04.2024
U.V.-sted
Sct. Jørgens Skole
MIDT LazerGames
Start
01.10.2023
U.V.-sted
Boserup Skov
MIDT Madlavning
Start
07.10.2023
U.V.-sted
Himmelev Skole
MIDT Magnetfiskeri
Start
28.09.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Motocross
Start
18.09.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
MIDT Mountainbike
Start
06.09.2023
U.V.-sted
Sct. Hans
MIDT Nails miniworkshop hold I
Start
28.09.2023
U.V.-sted
Sct. Jørgens Skole
MIDT Nails miniworkshop hold II
Start
11.01.2024
U.V.-sted
Sct. Jørgens Skole
MIDT Nails Workshop
Start
22.09.2023
U.V.-sted
Sct. Jørgens Skole
MIDT Naturfag
Start
20.09.2023
U.V.-sted
Sct. Jørgens Skole
MIDT Paris på cykel 2024
Start
29.06.2024
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Parkour
Start
19.09.2023
U.V.-sted
Sct. Jørgens Skole
MIDT Pop up syning
Start
19.09.2023
U.V.-sted
Hedegårdenes Skole
MIDT Pottery Hold 1
Start
20.09.2023
U.V.-sted
Kunstens hus
MIDT Pottery hold 2
Start
21.09.2023
U.V.-sted
Kunstens hus
MIDT Rollespil
Start
20.09.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Rollespil Elite
Start
01.10.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Rollespilsevent 2. december
Start
02.12.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Skitur til Isaberg 2 dage Tur I
Start
06.02.2024
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Skitur til Isaberg 2 dage Tur II
Start
13.02.2024
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Skitur til Wagrain
Start
18.02.2024
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Smykkeværksted
Start
19.09.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Sov på savannen
Start
15.06.2024
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge
MIDT Spansk
Start
20.09.2023
U.V.-sted
Absalons Skole, Lokale 30/ Blå gang
MIDT Speedbådbevis
Start
25.05.2024
U.V.-sted
Jyllinge lystbådehavn
MIDT Spil i band
Start
20.09.2023
U.V.-sted
Himmelev Skole
MIDT Sprogrejse til London mandag
Start
18.09.2023
U.V.-sted
Absalons Skole, Lokale 30/ Blå gang
MIDT Sprogrejse til London Tirsdag
Start
19.09.2023
U.V.-sted
Absalons Skole
MIDT Starcrew
Start
19.09.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
MIDT Stress a workshop Hold 1
Start
11.11.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Stress a workshop Hold 2
Start
03.02.2024
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Stress a workshop Hold 3
Start
02.03.2024
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Summercamp 2024 uge 31
Start
29.07.2024
U.V.-sted
Sct. Jørgens Skole
MIDT SUP - Verdens fedeste hold
Start
30.08.2023
U.V.-sted
Sct. Hans
MIDT Sushi
Start
30.09.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling, MIDT - Roskilde Ungdomsskole
MIDT Sushi 2
Start
01.10.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling, MIDT - Roskilde Ungdomsskole
MIDT Tag med på ravjagt
Start
28.11.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Tegnekursus
Start
18.09.2023
U.V.-sted
Kunstens hus
MIDT Tysk gennem leg
Start
20.09.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Ud i Natten
Start
04.05.2024
U.V.-sted
Sct. Jørgens Skole
MIDT Urban Ranger Camp
Start
16.09.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
MIDT Verdens Bedste Bagehold
Start
07.10.2023
U.V.-sted
Sct. Jørgens Skole
MIDT Verdens bedste matematikhold X Prøvefag
Start
27.09.2023
U.V.-sted
Absalons Skole
MIDT Verdens bedste matematikhold Y
Start
20.09.2023
U.V.-sted
Sct. Jørgens Skole
MIDT Wellness 1
Start
07.10.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling, MIDT - Roskilde Ungdomsskole
MIDT Wellness 2
Start
04.11.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling, MIDT - Roskilde Ungdomsskole
MIDT Wellness 3
Start
18.11.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling, MIDT - Roskilde Ungdomsskole
MIDT Wild in Wagrain
Start
06.07.2024
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling
NORD Adrenalin i trætoppen - Kragerup
Start
23.09.2023
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, Blok 10
NORD Babysitterkursus – få kørekort til at passe børn
Start
04.11.2023
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, Madkundskab
NORD Barista-kursus
Start
21.09.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, afd. nord, Just Coffee
NORD Bolsjefabrikken
Start
25.02.2024
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, Madkundskab
NORD Bolsjekalender
Start
19.11.2023
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, Madkundskab
NORD Bordrollespil 6.-7. klasse
Start
19.09.2023
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, NORD - Roskilde Ungdomsskole
NORD Bordrollespil 8. klasse og op
Start
26.09.2023
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, NORD - Roskilde Ungdomsskole
NORD Cambridge Engelsk
Start
20.09.2023
U.V.-sted
Sct. Jørgens Skole
NORD Certificeret Dronepilot Hold 1
Start
02.09.2023
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, NORD - Roskilde Ungdomsskole
NORD Certificeret Dronepilot Hold 2
Start
20.04.2024
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, NORD - Roskilde Ungdomsskole
NORD Copenhagen Cable Park
Start
09.06.2024
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, NORD - Roskilde Ungdomsskole
NORD Donuts Hold 1
Start
13.01.2024
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, Madkundskab
NORD Donuts Hold 2
Start
14.01.2024
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, Madkundskab
NORD Dykkerholdet - begynder og øvet
Start
24.09.2023
U.V.-sted
Maglegårdsbadet
NORD Elevråd
Start
02.10.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling, MIDT - Roskilde Ungdomsskole
NORD Engelsk Eksamensklar
Start
17.04.2024
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Baunehøj
NORD Fars køkken
Start
29.09.2023
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, Madkundskab
NORD Firefighter Sunday Hold 1
Start
24.09.2023
U.V.-sted
Roskilde Brandstation
NORD Firefighter Sunday Hold 2
Start
03.03.2024
U.V.-sted
Roskilde Brandstation
NORD Flødebollekursus
Start
08.10.2023
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, Madkundskab
NORD Freestyle
Start
25.09.2023
U.V.-sted
KomplX
NORD Førstehjælp til bil - Dec 2023
Start
04.12.2023
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, NORD - Roskilde Ungdomsskole
NORD Førstehjælp til bil - Juni 2024
Start
11.06.2024
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, NORD - Roskilde Ungdomsskole
NORD Førstehjælp til bil - Marts 2024
Start
06.03.2024
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, NORD - Roskilde Ungdomsskole
NORD Førstehjælp til bil - Sep 2023
Start
21.09.2023
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, NORD - Roskilde Ungdomsskole
NORD Førstehjælp til bil - venteliste
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, Blok 10
NORD Gamer Night 1
Start
17.11.2023
U.V.-sted
Margretheskolen, Festsalen
NORD Gamer Night 2
Start
02.02.2024
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, Kantinen
NORD Himmelske fastelavnsboller
Start
21.01.2024
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, Madkundskab
NORD Jagttegn
Start
23.10.2023
U.V.-sted
Sct. Jørgens Skole
NORD Juletur til Neumünster
Start
18.11.2023
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, NORD - Roskilde Ungdomsskole
NORD Juleværksted
Start
25.11.2023
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, NORD - Roskilde Ungdomsskole
NORD Jyllinge Festival 2024
Start
09.03.2024
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, NORD - Roskilde Ungdomsskole
NORD Knallertkørekort april 2024
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge
NORD Knallertkørekort marts 2024
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge
NORD Knallertkørekort sep 2023 hold 1
Start
20.09.2023
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge
NORD Knallertkørekort sep 2023 hold 2
Start
20.09.2023
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge
NORD Knallertkørekort Venteliste
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, Blok 10
NORD Matematik
Start
19.09.2023
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, Blok 10
NORD Mix det rent
Start
18.09.2023
U.V.-sted
KomplX
NORD Motocross
Start
14.09.2023
U.V.-sted
Engbækgård
NORD New York i Påskeferien 2024
Start
07.11.2023
NORD Pottery Hold 1
Start
18.09.2023
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge
NORD Pottery Hold 2
Start
15.01.2024
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge
NORD Seje Drenge
Start
19.09.2023
NORD Seje Tøzer
Start
26.09.2023
NORD Ski-weekend februar 2024
Start
02.02.2024
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, NORD - Roskilde Ungdomsskole
NORD Skitur til Østrig i vinterferien 2024
Start
14.11.2023
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, NORD - Roskilde Ungdomsskole
NORD Sov på Savannen
Start
15.06.2024
U.V.-sted
Knuthenborg Safaripark
NORD Speedbådsbevis
Start
25.05.2024
U.V.-sted
Jyllinge lystbådehavn
NORD Sportsnatten 3. november 2023
Start
03.11.2023
U.V.-sted
Jyllingehallen
NORD Sportsnatten 12. april 2024
Start
12.04.2024
U.V.-sted
Jyllingehallen
NORD Sportsnatten 15. september 2023
Start
15.09.2023
U.V.-sted
Jyllingehallen
NORD Sportsnatten 26. januar 2024
Start
26.01.2024
U.V.-sted
Jyllingehallen
NORD Stå stærkere til eksamen
Start
01.02.2024
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, Blok 10
NORD Summercamp 2024
Start
29.07.2024
U.V.-sted
Sct. Jørgens Skole
NORD SUP2 på Himmelsøen
Start
23.05.2024
U.V.-sted
Himmelsøsområdet, Himmelsøen
NORD Sushi 1
Start
24.09.2023
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, Madkundskab
NORD Sushi 2
Start
04.02.2024
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, Madkundskab
NORD Tufting Hold 1
Start
19.09.2023
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, Håndarbejde
NORD Tufting Hold 2
Start
08.11.2023
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, Håndarbejde
NORD Tufting Hold 3
Start
18.01.2024
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, Håndarbejde
NORD Ud i natten
Start
06.10.2023
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, NORD - Roskilde Ungdomsskole
NORD Verdens Bedste Pizza Hold 1
Start
11.11.2023
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, Madkundskab
NORD Verdens Bedste Pizza Hold 2
Start
09.03.2024
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, Madkundskab
SYD Babysitterkursus
Start
18.11.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Baristauddannelse
Start
13.02.2024
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling, MIDT - Roskilde Ungdomsskole
SYD BokseFit
Start
21.09.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Bolsjefabrik 1
Start
07.10.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Bolsjefabrik 2
Start
07.10.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Bordrollespil med Chris
Start
20.09.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Bordrollespil med Kenneth
Start
19.09.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Cambrigde Engelsk level 1+2
Start
20.09.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling, MIDT - Roskilde Ungdomsskole
SYD Cosmos Camp
Start
03.02.2024
U.V.-sted
Viby Sj. - Cosmos
SYD Dance Reels
Start
18.09.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Drama
Start
19.09.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Droneflyvning 1
Start
02.09.2023
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge
SYD Droneflyvning 2
Start
20.04.2024
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge
SYD Dykkerholdet
Start
24.09.2023
U.V.-sted
Maglegårdsbadet
SYD E-Sport
Start
18.09.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Eksamensskræk - Gadstrup Skole
Start
14.03.2024
U.V.-sted
Gadstrup Skole
SYD Eksamensskræk - Viby Skole
Start
12.03.2024
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Bueager
SYD Elevrådet
Start
02.10.2023
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling, MIDT - Roskilde Ungdomsskole
SYD En lækker smoothie dag
Start
04.10.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Fastelavnsbollekursus
Start
10.02.2024
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Flødebolleværksted
Start
28.10.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Førstehjælp t/bilkørekort 1
Start
20.09.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Førstehjælp t/bilkørekort 2
Start
08.11.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Førstehjælp t/bilkørekort 3
Start
17.01.2024
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Førstehjælp t/bilkørekort 4
Start
13.03.2024
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Førstehjælp t/bilkørekort 5
Start
15.05.2024
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Gamerday1
Start
30.09.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Gamerday2
Start
25.11.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Gamerday3
Start
27.01.2024
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Gokart 1
Start
03.10.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Gokart 2
Start
28.11.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Jagttegn
Start
23.10.2023
U.V.-sted
Sct. Jørgens Skole
SYD JuleKnas og Hygge
Start
25.11.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Julemarked i Lübeck
Start
02.12.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Klar til prøve i Tysk
Start
23.05.2024
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Knallertkørekort, 11. marts 2024
Start
11.03.2024
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Knallertkørekort, 14. aug. 2023
Start
23.08.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Lav dit eget computerspil #LDEC#
Start
21.09.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Lav en dokumentarfilm
Start
09.01.2024
U.V.-sted
Roskilde Ungdomsskole, Roskilde afdeling, MIDT - Roskilde Ungdomsskole, Mødelokale ved RUSK kontor
SYD LazerGame2
Start
17.04.2024
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Make-up, Hudpleje og Negle
Start
18.09.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Make Donuts
Start
30.09.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD MM-uv.: Arabisk - Tjørnegårdsskolen - Hold 1 - 2023/2024
Start
21.08.2023
U.V.-sted
Tjørnegårdskolen
SYD MM-uv.: Arabisk - Trekronerskolen - Hold 2 - 2023/2024
Start
21.08.2023
U.V.-sted
Trekronerskolen
SYD MM-uv.: Dari/Farsi - Hedegårdenes Skole - 2023/2024
Start
22.08.2023
U.V.-sted
Hedegårdenes Skole
SYD MM-uv.: Fransk - Hedegårdenes Skole - Hold 1 - 2023/2024
Start
21.08.2023
U.V.-sted
Hedegårdenes Skole
SYD MM-uv.: Fransk - Hedegårdenes Skole - Hold 2 - 2023/2024
Start
21.08.2023
U.V.-sted
Hedegårdenes Skole
SYD MM-uv.: Kinesisk - Hedegårdenes Skole - Hold A - 2023/2024
Start
23.08.2023
U.V.-sted
Hedegårdenes Skole
SYD MM-uv.: Spansk - Hedegårdenes Skole - 2023/2024
Start
23.08.2023
U.V.-sted
Hedegårdenes Skole
SYD MM-uv.: Tigrinya - Hedegårdenes Skole - Hold 1 - 2023/2024
Start
23.08.2023
U.V.-sted
Hedegårdenes Skole
SYD MM-uv.: Tyrkisk - Tjørnegårdskolen - Hold 1 - 2023/2024
Start
23.08.2023
U.V.-sted
Tjørnegårdskolen
SYD MM-uv.: Tyrkisk - Tjørnegårdsskolen - Hold 2 - 2023/2024
Start
23.08.2023
U.V.-sted
Tjørnegårdskolen
SYD MM-uv.: Tyrkisk - Østervang - Hold 1 - 2023/2024
Start
22.08.2023
U.V.-sted
Østervangsskolen
SYD MM-uv.: Tyrkisk - Østervang - Hold 2 - 2023/2024
Start
23.08.2023
U.V.-sted
Østervangsskolen
SYD MM-uv.: Tyrkisk - Østervang - Hold 3 - 2023/2024
Start
23.08.2023
U.V.-sted
Østervangsskolen
SYD MM-uv.: Tysk - Hedegårdenes Skole - 2023/2024
Start
24.08.2023
U.V.-sted
Hedegårdenes Skole
SYD MM-uv: Ukrainsk - Sct. Jørgens Skole - 2023/2024
Start
19.09.2023
U.V.-sted
Sct. Jørgens Skole
SYD Motocross
Start
11.09.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD MTV Dance
Start
23.10.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Natsjov 01.09.23
Start
01.09.2023
U.V.-sted
Viby Sjælland Idrætscenter
SYD Natsport 29.09.23
Start
29.09.2023
U.V.-sted
Gadstrup Skole
SYD Padelturnering
Start
28.10.2023
SYD RUSK Bagedysten
Start
16.03.2024
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Ski-tur til Østrig
Start
02.11.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Sov på savannen
Start
15.06.2024
U.V.-sted
Knuthenborg Safaripark
SYD Speedbådsbevis
Start
25.05.2024
U.V.-sted
Nordskolen, afdeling Jyllinge, NORD - Roskilde Ungdomsskole
SYD StarCrew
Start
19.09.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD StreetFood
Start
19.09.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Summercamp 2024
Start
29.07.2024
U.V.-sted
Sct. Jørgens Skole
SYD Sushi kursus 1
Start
11.11.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Sushi kursus 2
Start
12.11.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Tag på teatertur
Start
28.09.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej, SYD - Roskilde Ungdomsskole
SYD Tapas tirsdag
Start
19.09.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej
SYD Tufting
Start
24.10.2023
U.V.-sted
Viby Skole, afdeling Ørstedvej


Senest opdateret 24.11.2022 09:28 af APRSUP
Apricore logo