Gå til sideindhold
Search
Login
Link til Facebook side
Link til Instagram side

Bestyrelsen

 

Formand:

Jeppe Trolle

Tlf: 26 15 25 23

Mail: jeppetrolle@gmail.com

 

Næstformand:

Filiz Sarah Thunø

Tlf: 40 30 67 54

Mail: filizst@roskilde.dk

 

Sekretær & Ungdomsskoleleder:

Lasse Holten Preisler

Tlf: 30 91 34 61

Mail: Lassehp@roskilde.dk

Repræsentant fra byrådet

Jeppe Trolle 

Repræsentant fra byrådet

Filiz Sarah Thunø

Repræsentant fra arbejdsmarkedets parter

Rene Olsen

Tlf:  46 36 31 29 el.  21 29 44 04

Mail: r-olsen@mail.dk

 

Lærerrepræsentant MIDT

Asmus Howardsen

Tlf:  26815735

Mail: asmush@roskilde.dk

Lærerrepræsentant SYD

Sabrina Højlund Poulsen

Mail: Hoejlundxd@gmail.com

Lærerrepræsentant NORD

Nikoline Linea Borup Albertsen Findinge

Tlf: 60708014

Mail: nikoline9@msn.com

 

Inviterede lederrepræsentant

Signe Ulrik Klausen

Tlf: 30 84 11 40

Mail: Signeuk@roskilde.dk

Inviterede lederrepræsentant

Kenneth Wissing

Tlf: 21 67 43 15

Mail: Kenneths@roskilde.dk

 

Inviterede lederrepræsentant

Charlotte Nielsine Bøcher

Tlf: 30 33 75 95

Mail: Charlottenb@roskilde.dk



Senest opdateret 29.03.2022 10:05 af CNB
Apricore logo